Hakkımızda

Hakkımızda

Bilons E-Ticaret Anonim Şirketi 2022 yılında iş planı olarak ortaya çıkmış ve siz değerli müşterilerimize altın, gümüş ve ziynet ürünlerinin satışını gerçekleştirmek adına kurulmuş bir E-Ticaret platformudur. Gelişen dünyaya ayak uydurarak teknolojik alanda arge çalışmaları yapıp sizlere daha kaliteli hizmet vermeye ve ürün yelpazesini geliştirmeye devam etmektedir. Şirketimiz 2023 yılında Ataşehir’de kurulmuştur. Hedeflerimizin içinde 600 yıllık tarihi olan Kapalı Çarşı’nın altın ve gümüş fiyatlarını baz alarak sizlere uygun fiyatlarla altın, gümüş ve ziynet tedarik etmektir. Şirketimiz Türk Lirasını Koruma Kanunu, Mali Suçlar Araştırma Kurulu ve Ticaret Bakanlığının prosedürlerini yerine getirerek sizlere hizmet sunmayı amaçlamıştır.

Satışa sunduğumuz ürünlerin tamamı T.C.Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından yetkilendirilen Metal Rafinerisi (Altın,Gümüş,Paladyum,Platin)  lisansına sahip olan şirketlerden seri numaralı ve kontrolleri yapılmış şekilde tedarik edilmektedir.

Satışa sunulan ürünler;

Altın için en az 995/1000
Gümüş için en az 99,9/100

Saflık oranlarında satışa sunulmaktadır. Türkiye’nin her yerinde kuyumcu, yetkili müessese (döviz bürosu) ve bankalarda bozdurabilir veya banka hesaplarınıza yatırabilirsiniz.

Çeyrek, Ata, Cumhuriyet ve Ziynet benzeri ürünlerimizi T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı olan Darphane’den tedarik etmekteyiz.

Önceliğimiz birikimlerinizin güvenliğini temin etmek olup, bunun için üst seviye önlemler almaktayız. Satın almış olduğunuz ürünleri kameralı ortamda kayıt altına alarak, sigortalı bir şekilde adresinize kadar teslim ediyoruz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler size teslim edilene kadar Bilons E-Ticaret A.Ş. güvencesi altındadır.

Satışa sunulan ürünlerin fiyatları finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değiştiğinden Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15/a maddesi gereğince cayma hakkı kullanılamaz, satılan ürün iade alınmaz.

Satın Alma

www.bilons.com adresinden, IOS veya GoogPlay uygulamarımız üzerinden stoklarda mevcut olan Gram Altın, Gram Gümüş ve Ziynet ürünlerimizi Banka havalesi, banka kartı, kredi kartı veya bilons cüzdana yüklediğiniz paralar ile satın alabilirsiniz. Yönetmelik gereği Kredi Kartlarına taksit işlemi uygulanamamaktadır.  Satın aldığınız 100 Gram üzeri ürünlerde ortalama 2 iş gününde ürünlerin hazırlanması ve 3 iş günü içerisinde kargolanması sürmektedir. Bu süreler içerisinde herhangi bir fiyat değişikliğinden etkilenmezsiniz.  Satın aldığınız ürünler kamera kaydı ile paketlemektedir ve kayıtlar K.V.K.K. uygun şekilde saklanmaktadır. Kargo süresi 3 iş günüdür ve sigortalı şekilde gönderim yapılmaktadır. Siz ürünlerinizi teslim alana kadar Bilons E-Ticaret A.Ş. güvencesi altındadır. Satın alınan ürünlerin geri iadesi yoktur. Satın aldığınız ürünleri tüm Türkiye’de istenilen Banka, döviz bürosu veya kuyumcularda bozdurabilirsiniz. Ayrıca bizden almış olduğunuz ürünleri banka hesaplarınıza yatırabilirsiniz.

Cüzdan Hesabı

www.bilons.com adresinden, IOS veya GoogPlay uygulamarımız üzerinden stoklarda mevcut olan Gram Altın, Gram Gümüş ve Ziynet ürünlerimizi Banka havalesi, banka kartı, kredi kartı veya bilons cüzdana yüklediğiniz paralar ile satın alabilirsiniz. Yönetmelik gereği Kredi Kartlarına taksit işlemi uygulanamamaktadır. Satın aldığınız ürünleri Bilons Cüzdan hesabında tutabilirsiniz. Bilons Cüzdan hesabında tutulan altınlar anlaşmalı olduğumuz Rafineri şirketi tarafından Borsa İstanbul güvencesinde adınıza saklanmaktadır. Cüzdanınızda bulunan altın ve gümüşlerinizi dilediğiniz zaman cüzdan üzerinden bozdurabilir kendi hesaplarınıza Türk Lirası karşılığı alabilirsiniz. (Türk Lirasını Koruma Kanunu sebebi ile Türk Lirası dışında işlem yapılmamaktadır.) Dilerseniz Bilons Cüzdan hesabınızda bulunan altın ve gümüşlerinizi diğer bilons cüzdan kullanıcılarına ücretsiz gönderebilirsiniz. Bilons Cüzdan hesabınızda bulunan ürünlerinizi adınıza kayıtlı banka altın hesaplarınıza gönderebilirsiniz. (Bu işlem için ücret çıkabilmektedir) Değer verdiklerinize Bilons Cüzdanınızdan dilediğiniz zaman değerli hediyeler gönderebilirsiniz.


Firma Bilgileri

Ünvan;

Bilons E-Ticaret Anonim Şirketi

Adres;

İçerenköy Mahallesi Topçu İbrahim Sokak No:8-10D Quick Tower

Ataşehir / İstanbul

Telefon;

+90 (850) 307 30 40

E-mail;

destek@bilons.com